Diffuuser “MARBLE”

94,90

Ovaalne klaasist aroomihajuti, mis töötab programmeeritava LED-valgustussüsteemiga. Saate valida, kas valgustusseade muutub automaatselt, jätta see kindlale seadistusele või lülitada valguse täiesti välja.

– kestus 6-10 tundi.
– automaatne väljalülitamine, kui vesi on aurustunud.
– LED valgustus
– 7 värviseadet

Armas klient! Järeltellimisel on selle toote tarne kuni 2 nädalat.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: marble-dif Kategooria:

Seadistusjuhend:

Pange tähele, et karbis on kasutusjuhend kaasas. Soovitame see kasutusjuhend enne toote kasutamist läbi lugeda.

1. samm: eemaldage toode ettevaatlikult pakendist asetades see tasasele pinnale, eemaldades kõik plast- ja kaitsekatted. Ettevaatust: toode on klaasist ja seda tuleks käsitleda ettevaatlikult.

2. samm: asetage hajuti põhi tasasele pinnale pistikupesa lähedale.

3. samm: lisage veepaaki vett kuni märgitud täitejooneni. Ärge asetage alust kraani alla. Alusel on üleval õhu väljalaskeava ja vesi ei tohi sattuda sellesse õhu väljalaskeavasse. Selles väljalaskeavas olev vesi põhjustab tootel kahjustusi.

4. samm: valige meeldiv eeterlik õli ja lisage kaks kuni kolm tilka vette.

5. samm: asetage sisemine kaas alusele ja asetage klaaskate ettevaatlikult sellele peale. Klaasist ülaosa ulatub aluse põhjani ja on õigesti paigutatud ainult siis, kui istub aluse alumisel äärel.

6. samm: ühendage toitekaabel hajuti põhjaga.

7. samm: vajutage üks kord, et diffuuser sisse lülitada. Vajutage kaks korda, et käivitada valitud värviga LED-valgustus. Vajutage kolmandat korda LED-valgustuse väljalülitamiseks. Hajuti väljalülitamiseks vajutage neljandat korda.

Kaal 0,500 kg
Mõõtmed 18,2 × 18,2 × 13,5 cm
Shopping Cart
Scroll to Top